Programování individuálních aplikací

Kromě tvorby elektronických obchodů se zabýváme také programováním individuálních aplikací na míru, dle požadavů zákazníka. Ne vždy je možné skloubit již existující řešení s požadavky klienta a řešení, které se nabízí, je vytvořit aplikaci na míru. Pokud potřebujete navrhnout / zkonzultovat / zanalyzovat individuální řešení Vašich potřeb, obraťte se na nás. S navrhováním individuálních aplikací máme velmi bohaté zkušenosti. 

Neslibujeme nespnitelné a to jak co se týče funkčnosti, tak doby realizace. Základem kvalitního systému je vždy kvalitní analýza a specifikace systému, bez které není možné práce na individuálních systémech zahájit. Snažíme se upozorňovat na potenciální rizika a to i v případě, kdy hrozí, že se zakázka nebude realizovat. Je pro nás důležitá kvalitní oboustranná komunikace a výsledná spokojenost zákazníka a proto velmi dbáme na eliminování maximálního počtu problémů již v počátcích komunikace.

K individuálně dodávaným řešením jsme schopni dodat také potřebné serverové řešení, pokud není možné, například z hlediska náročnosti, systém provozovat na standardním webhostingu.

Vzhledem k tomu, že je pro nás důležitý individuální přístup ke každému ze zákazníků, nereagujeme na hromadně zasílané poptávky.

 

V případě že máte zájem o konzultaci / nacenění Vašeho systému, obraťte se na nás