Elektronické obchody (e-shopy)

Nabízíme Vám k instalaci moderní e-shopové řešení, na jehož vývoji se již téměř 8 let podílíme - WebCzech E-commerce PRO 4.0. Jedná se o univerzlání a velmi robustní e-shopové řešení, které v ČR používá několik tisíc provozovatelů. 

Elektronický obchod E-commerce PRO 4.0 je živý systém, neustále se vyvíjí a obohacuje o nové funkce, které jsou automaticky aplikovány na Váš e-shop. E-shop tak jde s dobou a pružně reaguje jak na postupný vývoj požadavků zákazníků, tak na úpravy související se změnou požadavků externích aplikací / služeb, které k prodeji na internetu neodmyslitelně patří (namátkově zmiňme export zboží na zbozi.cz, heureka.cz, legislativa). E-shop je navíc lokalizován přímo pro prodej v České republice / na Slovensku, což mu ruku v ruce s neustálým vývojem dává konkurenční náskok před různými Open Source řešeními, které jsou ve většině případů pouze počeštěné systémy navržené pro provoz v zahraničí (více v sekci Výhody E-commerce PRO).

E-shopy instalujeme na vlastní hostingové servery, čož zajišťuje jeho plnou funkcinalitu a umožňuje nám poskytovat velmi rychlou a kvalitní technickou podporu.

Pokud chcete e-shop a jeho funkce otestovat, máte možnost vyzkoušet demoverzi e-shopu, nebo si můžete zažádat o instalaci e-shopu zdarma (jedná se o plnohodnotný e-shop do kterého je možné vložit 100 produktů).